Technologie drukarni

144501_w640_h640_duelmach

 

Maszyna frezująca CNC polskiej produkcji. Możemy pociąć lub zamodelować dowolny materiał. Frezujemy aluminium, pleksę, pcv, drewno, laminaty, płyty MDF. Dzięki najwyższej klasie servo – silnikom  osiągamy prędkości rozkroju do 350mm/sek. Średnia proponowana cena to 16 groszy za centymetr dłuższego boku obiektu.

 

Ploter drukujący Arizona. Wielkoformatowy ploter UV drukujący na każdej powierzchni jak szkło, dibond, drewno, pleksa, pcv, folie. Dzięki zastosowaniu tej technologii druk bezpośredni w super jakości 1440 dpi zadowoli każdego klienta. Dodatkowo drukujemy białym kolorem dla wybranych produktów. Gotowe prace możemy wykończyć na frezarce lub ploterze tnącym po zadanym obrysie. Średnia proponowana cena to 25 zł za 1 mkw zadruku. Drukujemy nawet jednostkowe zlecenia.

 

 

jv5

 

Ploter drukujący Mimaki JV5 w super rozdzielczości 1440 dpi. Dzięki dużej prędkości druku rolowego średnio proponujemy cenę za banery na poziomie 16 zł zadruku z materiałem. Drukujemy na folii, banerach, papierach prezentacyjnych, canvasach, materiałach do podświetleń, materiałach wystawienniczych. Również prace foliujemy automatycznie matem lub błyskiem. Wielkość pracy w tym przypadku nie ma znaczenia.

fc7000

 

Ploter Graphtec FC7000 do cięcia folii z optyczną analizą obrazu. Dzięki temu precyzyjnie możemy wyciąć duży  kształt bez obawy że rozciągnięcie druku wpłynie na pasowanie. Duże prędkości cięcia pozwalają na super szybkie realizacje nawet tysięcznych nakładów.   Średnia cena plotowania to 10 zł / mkw rozkroju.

komori

 

Druk offsetowy realizujemy na 4-kolorowych maszynach B2 oraz B1. Dzięki automatyzacji procesu druku możemy zaproponować nakład 10.000 ulotek A5 dwustronnych w pełnym kolorze już w cenie 577 zł. Drukujemy ulotki, kalendarze, wizytówki, notesy,plakaty,  papiery firmowe itp. w 3 dniowym cyklu produkcyjnym.

 

dc700-xerox

 

Druk cyfrowy robimy na maszynach Xerox. Arkusze 447×320 i gramaturze do 350 gram pozwalają na druk niskonakładowy w jakości offsetu zarówno ulotek, wizytówek jak i plakatów. Średnia cena za przelot arkusza SRA /450x320mm/ to 1 zł. Wydruki mogą być potem laminowane lub falcowane do formatu. Czas przedruku to 24h.

grafmasz-cyfrowy

 

Mamy ponadto dużo maszyn pomocniczych jak cyfrowe gilotyny do papieru, termogiętarki do tworzyw, laminatory rolowe, automatyczne zgrzewarki do banerów, spawarki do produkcji reklam itp.